Společnost Practical Shooters s.r.o. se zabývá Long Range a praktickou – taktickou střelbou. Naši instruktoři s dlouholetou praxí v ozbrojených složkách patří v oblasti LR a praktické střelbě z odstřelovací pušky k těm nejlepším v České Republice, což pravidelně dokazují na tuzemských i mezinárodních střeleckých soutěžích.

Přímá cesta, cesta k úspěchu

Nenabízíme komplexní služby, ale to, v čem jsme opravdoví profesionálové, čemu se věnujeme na maximum a hlavě tomu co nás baví. Naší doménou je individuální přístup ke každému klientovi a snaha o nalezení toho nejlepšího směru, jak se posunout o krok dále.

Jsme nezávislí

Nejsme vázáni žádnou další společností, disponujeme pouze vlastním kompletním vybavením. Podporujeme konkrétní produkty, které máme dlouhodobě vyzkoušené a které výborně fungují v LR a praktické střelbě.

Stále se rozvíjíme

Naši instruktoři se stále posouvají dál pravidelným tréninkem nejen s profesionály z řad AČR, PČR, BW, ale také účastí na střeleckých soutěžích.

Naše působnost

V současnosti působíme na střelnici VTÚ Bzenec, střelnici Placy, Schießstand Friedenfels, ale jsme schopni zorganizovat školení i ve Vaší oblasti nebo na Vaší střelnici.

Challenge

Nedílnou součástí našich aktivit je organizace mezinárodních střeleckých soutěží, které jsou atraktivní kombinací Long Range a praktické střelby. Nejenom, že je to výzva pro nás, jako organizátory, ale je to výborná příležitost pro účastníky našich kurzů vyzkoušet, jak fungují jejich schopnosti a střelecký materiál v náročných podmínkách.

Tyto soutěže jsou také vyhledávané účastníky z řad ozbrojených složek, což ještě přidává na atraktivitě.